T5004-0013 montaż Picatinny 34mm dwuczęściowy, śruba, BH13mm Recknagel ERA-TAC Gen-2
- Producent: Recknagel
- Kod producenta: T5004-0013
Dostępność:
Dostępny
Historia ceny
- szt.
Wytrzymały dwuczęściowy montaż na szynę Picatinny z serii taktycznej Recknagel ERA-TAC. Obejmy na tubus 34mm wykonane z wysokiej jakości aluminium, anodyzowane, posiadają na szczycie uniwersalne mocowanie (Uniwersal-interface), do którego można przykręcić dodatkowe akcesoria (dostępne osobno) takie jak: poziomica z inklinometrem, szyny picatinny, zapasowe przyrządy celownicze itp. Zaciskane sześciokątną śrubą, z przecięciem pozwalającym na odkręceniem np. nożem.
Szerokość obejmy 25mm. Wysokość BH od szyny do podstawy tubusu: 13mm
Generacja 2, zastępuje model T2004-0013. Obniżono masę montażu do 204 g
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Średnica: | 34 mm |