T5076-0022 Montaż Picatinny 36mm, regulacja 0-20MRAD BH22mm Gen-2 Recknagel ERA-TAC
- Producent: Recknagel
- Kod producenta: T5076-0022
Dostępność:
Dostępny
Historia ceny
- szt.
Montaż wykonany z wytrzymałego aluminium. Montaż z serii taktycznej Recknagel ERA-TAC.
Wysokość BH (od szyny do podstawy tubusu): 22mm
Na tubus: 36mm
Mocowanie: na śruby.
F=7 mm